O mnie

Skąd ta pasja?

Grafika jest jego pasją i pracą. Jeszcze będąc w liceum zastanawiał się, czym będzie się zajmować i czy uda mu się znaleźć pracę. Był początkowo sceptycznie nastawiony, ponieważ w tamtych czasach Internet nie był jeszcze tak rozwinięty, a dominowały głównie głupie filmiki. Jednak nadszedł rok 2010, kiedy to udało mu się zdobyć pracę zdalną jako „grafik”. Choć wtedy były to jego początki, rozpoczął pracę. Pamięta do dzisiaj, jak prezes poprosił go o stworzenie strony internetowej dla firmy – mimo że nie miał żadnej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych. Z jednej strony bał się, czy sobie poradzi, ale wiedział, że odważni podbijają świat. Zaczął szukać wiedzy na ten temat, choć w tamtych czasach była ona jeszcze ograniczona. Trafił na kursy wideo, które bardzo mu pomogły i wiele nauczyły. Ostatecznie udało mu się stworzyć stronę od podstaw. Tak rozpoczęła się jego przygoda, a obecnie pracuje jako motion-designer.

Skąd ten wózek?

Urodził się w 1985 roku w Tychach. W wieku dwóch lat zdiagnozowano u niego rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Rokowania nie były optymistyczne, ale mimo to żyje na tym świecie od 33 lat i czuje się dobrze. Na szczęście ma łagodniejszą postać tej choroby. Nie zamierza jednak rozpisywać się ani użalać nad sobą z powodu swojego stanu zdrowia i zbierać środków na zakup drogiego wózka elektrycznego. W zamian można byłoby kupić samochód klasy premium lub kawalerkę w małym mieście.

Skąd ta motywacja?

Jednak nie byłoby go tutaj, gdyby nie jego kochana żona i córeczka. Od trzech lat jest bardzo szczęśliwym mężem i ojcem. W 2015 roku wziął ślub z ukochaną żoną, co było dla niego niezwykle ważnym wydarzeniem. Nigdy nie przypuszczał, że się ożeni i znajdzie kobietę swojego życia, która pokocha go tak samo mocno, jak on ją. Ale to nie koniec pięknych chwil. W 2017 roku na świat przyszła ich córeczka Natalka, która jest najpiękniejszym i najcenniejszym „projektem w jego portfolio”. To dzięki nim odczuwa prawdziwe szczęście i to one napędzają go do projektowania, pracy i czerpania radości z życia.

Co dalej? Jakie są jego plany?

Branża graficzna dynamicznie się rozwija, dlatego chce kontynuować swoje rozwijanie w tym kierunku i być na bieżąco z nowymi trendami.

Grafik po skończonych projektach!

PORA NA NOWY PROJEKT?

Chętnie podejmę się nowego wyzwania!